O firmie

JP Business Law Firm to zespół prawników oraz ekspertów wyspecjalizowanych w obsłudze prawnej biznesu. Działamy zarówno w Polsce, jak i na Wschodzie – w Rosji, na Ukrainie czy Białorusi. Biznesowa specjalizacja umożliwia naszemu wielojęzycznemu zespołowi świadczyć usługi skrojone pod potrzeby każdego przedsiębiorcy pracującego w obcym środowisku.

Szeroki zakres obsługi prawnej dla przedsiębiorców

Dzięki regularnie aktualizowanej wiedzy i stałym kontakcie z przedsiębiorcami z różnych krajów, jesteśmy w stanie proponować naszym partnerom efektywne rozwiązania. Pomagamy im wchodzić na rynki zagraniczne i rozwijać międzynarodową działalność. Nie byłoby to możliwe bez językowych i prawnych kompetencji naszych ekspertów, których doświadczenie pomaga przedsiębiorcom osiągać nowe cele biznesowe. Wspieramy inwestorów i podmioty rozważające ekspansję działalności biznesowej na rynki wschodnie.

Międzynarodowy zespół ekspertów o różnych specjalnościach

Misją JP Business Law Firm jest dostarczanie przedsiębiorcom biznesowych rozwiązań prawnych. JP to międzynarodowy wielojęzyczny zespół ambitnych ekspertów specjalizujących się w różnych aspektach funkcjonowania biznesu. Do naszych Klientów należą przede wszystkim wiodący eksporterzy i importerzy oraz inwestorzy zainteresowani rynkami zagranicznymi. Naszą misją jest stworzenie miejsca, w którym przedsiębiorca zawsze będzie mógł znaleźć prawne wsparcie niezależnie od tego, z którego kraju pochodzi i gdzie zamierza pracować lub pracuje.